Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: Message
ne: सन्देश

en: Time
ne: समय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
