Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Message
sq: Mesazhi

en: Time
sq: Ora

en: Severity
sq: Rendësia

en: String
sq: Vargu

en: any
sq: çfarëdo
