Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Message
sr: Порука

en: Time
sr: Време

en: Date format
sr: Формат датума

en: String
sr: Стринг

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
