Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Message
th: ข้อความ

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Time
th: เวลา

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: String
th: ข้อความ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: any
th: ใดๆ

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Is between
th: อยู่ระหว่าง

en: between
th: ระหว่าง

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
th: ระดับความรุนแรงของเหตุการณ์ ช่วงจาก 0 (Emergency) ถึง 7 (Debug).
