Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Page
af: Bladsy

en: Severity
af: Strengheid

en: 1 month
af: 1 maand

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
