Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: any
bn: যেকোন

en: Display fields
bn: ফিল্ড প্রদর্শন করুন
