Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: any
bo: གང་རུང

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: Is between
bo: བར་དུ་ཡིན་པ

en: between
bo: བར་དུ་

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: - Default site/user timezone -
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དུས་ཚོད་ཁུལ
