Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།
