Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Page
el: Σελίδα

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: String
el: Φράση

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Data
el: Δεδομένα

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: Is between
el: Είναι μεταξύ

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
