Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: String
eu: Katea

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: any
eu: edozein

en: Display fields
eu: Erakutsi eremuak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Data
eu: Datu

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: between
eu: artean

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
