Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: any
fil: kahit ano
