Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Value
he: ערך

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page
he: דף

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Severity
he: חוּמרה

en: Fields
he: שדות

en: Desc
he: יורד

en: String
he: מחרוזת

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: any
he: הכל

en: Display fields
he: תצוגת שדות

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Apply
he: החל

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Offset
he: היסט

en: Data
he: נתונים

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: Numeric
he: מספרי

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
he: רמת החומרה של האירוע; נע בין 0 (מצב חירום) ל 7 (ניפוי שגיאות - debug).
