Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Fields
hr: Polja

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Desc
hr: Silazno

en: String
hr: Struna

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: any
hr: bilo koji

en: Display fields
hr: Prikaži polja

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Asc
hr: Uzlazno
