Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: String
hy: Տող

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Timezone
hy: ժամագոտի
