Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Reset
is: Endursetja

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Page
is: Síða

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Fields
is: Svæði

en: String
is: Strengur

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Apply
is: Virkja

en: 1 week
is: 1 vika

en: Is between
is: Er milli

en: between
is: milli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
