Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: String
jv: Tembung

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: any
jv: sembarang

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
