Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Field
ka: ველი

en: Time
ka: დრო

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: - All -
ka: - ყველა -
