Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Desc
lt: Maž

en: String
lt: Eilutė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: any
lt: visi

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Raw
lt: Paprastas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Data
lt: Duomenys

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Asc
lt: Did

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
lt: Įvykio sunkumo lygis; svyruoja nuo 0 (Emergency) iki 7 (Debug).
