Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Time
ml: സമയം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: Timezone
ml: സമയമേഖല

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
