Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Time
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
