Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Fields
nn: Felt

en: String
nn: Streng

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
