Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
