Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Logging
pl: Logowanie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Date format
pl: Format daty

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Severity
pl: Priorytet

en: Fields
pl: Pola

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Desc
pl: Malejąco

en: String
pl: Napis

en: Channel
pl: Kanał

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: any
pl: dowolny

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Channels
pl: Kanały

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Maximum time
pl: Czas maksymalny

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Is between
pl: W przedziale

en: between
pl: z przedziału

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
pl: Poziom ważności wydarzenia; w przedziale od 0 (Pilny) do 7 (Debuguj).

en: Timezone to be used for date output.
pl: Strefa czasowa używana dla wyjścia daty.

en: - Default site/user timezone -
pl: - Domyślna strefa czasowa użytkownika/strony -
