Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Message
ps: پيغام

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Page
ps: پاڼه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Numeric
ps: شمېريز

en: between
ps: ترمنځ

en: - All -
ps: - ټول -
