Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Logging
sv: Loggning

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: Message
sv: Meddelande

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: Date format
sv: Datumformat

en: Page
sv: Sida

en: Database
sv: Databas

en: Severity
sv: Grad

en: Fields
sv: Fält

en: 1 year
sv: 1 år

en: Desc
sv: Fallande

en: String
sv: Sträng

en: Channel
sv: Kanal

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: any
sv: någon

en: Display fields
sv: Visa fält

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Channels
sv: Kanaler

en: Offset
sv: Kompensera

en: Display format
sv: Visningsformat

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Numeric
sv: Numerisk

en: Is between
sv: Är mellan

en: between
sv: mellan

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
sv: Säkerhetsnivån för händelsen. Sträcker sig från 0 (Nödläge) till 7 (Felsök).

en: 4 weeks
sv: 4 veckor

en: Timezone to be used for date output.
sv: Tidszon som skall användas för utskrift av datum.

en: - Default site/user timezone -
sv: - Förvald tidszon för webbplats/användare -
