Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Page
te: పేజీ

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Severity
te: తీవ్రత

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: String
te: పదబంధం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
