Logger DB (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Logging
ur: اندراج

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Page
ur: صفحہ

en: String
ur: سطر

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
