Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Message
bs: Poruka

en: Field
bs: Polje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Date format
bs: Format datuma

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Display fields
bs: Prikaz polja

en: Output format
bs: Izlazni format

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Numeric
bs: Numerički

en: Is between
bs: Je između

en: between
bs: između
