Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Logging
ca: Registre

en: Message
ca: Missatge

en: Field
ca: Camp

en: Time
ca: Hora

en: Date format
ca: Format de la data

en: Database
ca: Base de dades

en: Severity
ca: Severitat

en: Fields
ca: Camps

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: String
ca: Cadena

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: any
ca: qualsevol

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Timezone
ca: Zona horària

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Raw
ca: Cru

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Numeric
ca: Numèric

en: Is between
ca: Està entre

en: between
ca: entre

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
ca: El nivell de gravetat de l'esdeveniment, va de 0 (Emergència) al 7 (Depuració).

en: Timezone to be used for date output.
ca: Fus horari que s'emprarà per mostrar dates.

en: - Default site/user timezone -
ca: - Fus horari predeterminat pel lloc o usuari -
