Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Message
cy: Neges

en: Field
cy: Maes

en: Time
cy: Amser

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Fields
cy: Meysydd

en: String
cy: Llinyn

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser

en: Numeric
cy: Rhifol

en: Is between
cy: Mae rhwng

en: between
cy: rhwng
