Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Message
fa: پیام

en: Field
fa: فیلد

en: Time
fa: زمان

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Severity
fa: شدت

en: Fields
fa: فیلدها

en: 1 year
fa: یک سال

en: String
fa: رشته

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: any
fa: همه

en: Display fields
fa: نمایش فیلدها

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: @count rows
fa: @count ردیف

en: Numeric
fa: عددی

en: Is between
fa: بین

en: between
fa: بین
