Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Message
sl: Sporočilo

en: Field
sl: Polje

en: Time
sl: Čas

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Severity
sl: Resnost

en: String
sl: Niz

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: any
sl: karkoli
