Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: any
ug: ھەرقانداق

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
