Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Fields
el: Πεδία

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Output format
el: Μορφή εξόδου
