Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Operation
eu: Eragiketa
