Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Markup
ar: ترميز

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Fields
ar: الحقول

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Operation
ar: عملية

en: Output format
ar: نسق الخروج
