Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Fields
de: Felder

en: Plain text
de: Klartext

en: Operation
de: Aktion

en: Output format
de: Ausgabeformat
