Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Fields
fi: Kentät

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Output format
fi: Tulostusmuoto
