Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Fields
he: שדות

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Operation
he: פעולה

en: Output format
he: תבנית פלט
