Logic Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Markup
id: Penanda

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Operation
id: Operasi

en: Output format
id: Format keluaran
