Login by (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Password
hu: Jelszó

en: Email
hu: E-mail

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím
