Login by (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Email
lt: El. paštas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas
