Login by (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

en: Email
lv: E-pasts

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese
