Login by (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Email address.
nl: E-mailadres

en: Username or email address.
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres.
