Login by (2.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Password
et: Parool

en: Email
et: E-kiri

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress
