Login by (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Password
sk: Heslo

en: Email
sk: E-mail

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa
