Login by (2.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress
