Login by (2.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Password
uk: Пароль

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Button Label
uk: Позначка Кнопки

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або електронна адреса
