Login by (2.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Username or email address
ar: اسم المستخدم أو عنوان البريد الإلكتروني
