Login by (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیکی
